Przy pomocy poniższego formularza możecie zgłosić swój udział w Święcie. Pozwoli nam to lepiej przygotować się na Wasz przyjazd. Pamiętajcie, ze Święto Stado jest oddolną inicjatywą w całości realizowaną przez polskie grupy rodzimowiercze. Byśmy mogli świętować w dogodnych warunkach, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego.

Dlatego też składkowe na Święto Stado wynosi dla osób dorosłych (od 18 do 65 lat) – 38 zł, natomiast dla osób w wieku od 5 do 18 lat oraz powyżej 65 roku życia – 28 zł. Dzieci w wieku do 5 latzwolnione z opłat. Rejestracja i opłata składkowego sprawia, że stajecie się uczestnikami Święta Stado i upoważnia Was do całodobowej obecności na terenie Święta podczas jego trwania (także poza wyznaczonymi godzinami zwiedzania). Po przybyciu konieczne jest podpisanie listy uczestnictwa i odebranie opaski na rękę, którą należy mieć przy sobie i na prośbę organizatorów i służb Święta należy okazywać. Organizator zachowuje prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia lub wypowiedzenia go na miejscu osobom, które w rażący sposób zakłócałyby lub mogłyby zakłócić przebieg Święta Stado.

Sanitariaty będą dla Was udostępnione przez Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach w cenie 3 i 5 zł/dzień.

Będziemy bardzo wdzięczni osobom które zechcą dodatkowo wspomóc finansowo organizację Święta – przez zakup cegiełki w cenie 30 zł. Za takie wsparcie odwdzięczymy się symbolicznym upominkiem – torbą z nadrukiem upamiętniającym wydarzenie!



Podaj teraz listę osób które zgłaszasz na Święto (pamiętaj aby podać także siebie!)